Yhteystiedot

LAPIN AIVOYHDISTYS RY        2018

 

PUHEENJOHTAJA

Marja-Leena Laiho       0400-691 924     

marja-leena.laiho@pp.inet.fi

VARAPJ.

Juha Kyrö                      040-5225 641        juha.kyro@gmail.com

RAHASTONHOITAJA

Liisa Hyvärinen               0400 398388          liisa.hyvarinen@pp.inet.fi

SIHTEERI

Irma Kyrö                       040-5621855         ik56.kyro@gmail.com

 

HALLITUKSEN MUUT JÄSENET

Sirpa Kuukkanen             040-5346221    sirpa.kuukkanen7@gmail.com                 

Tarja  Koivula                  040-8125635    tb.koivula@gmail.com

(Facebook; AVH-ryhmä ja lappilaiset nuorekkaat avh-tyypit)                            

Jorma Kuiri                    040-7363525  jorma.kuiri@gmail.com 

Kari Linnamäki                0400-609522    kari_linnamaki@hotmail.com

               

VARAJÄSENET:                                                                                                               

Anneli Ylilokka                0440-747256           ylilokka@luukku.com

Jarmo Lahtinen             050-3618041         jarmo.lahtinen@pp4.inet.fi

 

VERTAISTUKIVASTAAVA, JÄSENKERHONVASTUUHENKILÖ

Juha Kyrö                       040- 5225 641   juha.kyro@gmail.com

 

 LIIKUNTAVASTAAVA 

Esko Saari                       040-8454840     esko.saari10@luukku.com                                                      

                  

JÄSENREKISTERIHOITAJAT

Eija Pöyliö                   0400 254274      eija.poylio@pp.inet.fi

Jorma Kuiri                 040 7363 525      jorma.kuiri@gmail.com

 

 

KOTISIVUJEN YLLÄPITO

Eija Pöyliö

Irma Kyrö

 

 

Tiesitkö, että henkilötietolaki vaatii yhdistykseltäkin rekisteriselosteen? Rekisteriselosteesta tulee käydä ilmi rekisterinpitäjän yhteystiedot, mitä henkilötietoja käsitellään, tietojen käsittelyn tarkoitus ja suojauksen periaatteet. Katso tarkempia vinkkejä Yhdistystiedon tietopankista.


 

Ota yhteyttä